Hyppää pääsisältöön

TIETOA MEISTÄ

GOGOLF GROUP ON SUOMEN NOPEIMMIN KASVAVA GOLFTOIMIJA

Mikä on GoGolf

GoGolf on golfareiden perustama yhteisö, jonka ajatus on simppelisti luoda entistä parempia golfpalveluja pelaajille. 
 


Haluamme tarjota parasta mahdollista golfia, oli kyse sitten golfmatkoista, tapahtumista tai peruskesäpäivästä golfkentällä. 

VISIO - Olla Suomen suosituin tapa harrastaa golfia

MISSIO - Tuottaa asiakkaan odotukset ylittäviä golfpalveluja

ARVOT - Pelaajalähtöisyys, innovatiivisuus, rohkeus

Yhteystiedot

Caddiemaster WhatsApp

+358 50 342 9865

Caddiemaster puhelin

02000 4653

Sähköposti
Postiosoite

Yliopistonkatu 5, 8.krs, 00100 Helsinki

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite (OVT): 003723756900

Operaattori: OpusCapita Group Oy - Itella

Välittäjän tunnus: 003710948874

GoGolf konserni

GoGolf-konserni rakentuu näistä yrityksistä. 

Golfresepti tarjoaa parhaat golfmatkat

Golf Sky on taivaallisen hyvä golfvälinekauppa

GoGolf järjestää unohtumattomia elämyksiä golfkentillä (green feet & tapahtumat)

Kurk Golf on ensimmäinen GoGolf-kenttä, joka toimii koelaboratorionamme

GoGolf Media

GoGolf valittiin Suomen parhaaksi Golftoimitukseksi vuonna 2017

GoGolfin mediaperheeseen kuuluu neljästi vuodessa ilmestyvä GoGolf-lehti,

yli 300 tuhatta kävijää vuodessa tavoittava GoGolf.fi

sekä GoGolfin supersuositut sosiaalisen median kanavat. 

Lisäksi tavoitamme lukijamme viikottain uutiskirjeellä, jolla on yhteensä 45 000 tilaajaa

Suomen paras tiimi

.

Team GoGolf

Mikael Hästbacka

Toimitusjohtaja  
+358 40 555 3222 / hestis@gogolf.fi

Hanni Tyry

Mediamyynti ja kumppanit
Head of Sales
050382 3433 / hanni@gogolf.fi

Sebastian Solomon

AD
0445719267 / sebu@gogolf.fi

Jussi Miettinen

Media
Päätoimittaja
0404122201 / jussi@gogolf.fi

Jonna Vaarmala

Verkkokauppa ja Markkinointi
Markkinointikoordinaattori
0440809442 / jonna@gogolf.fi

Paavo Kettunen

Uudet liiketoimintamahdollisuudet
Hallituksen puheenjohtaja
paavo@gogolf.fi

Mika Mäkinen

Kenttäkumppanuudet
044 577 4010 / mika.makinen@gogolf.fi

Petteri Patjas

Toimitusjohtaja
Kurk Golf ja GoGolf Ranget
0505670646 / petsku@gogolf.fi

Tuomas Tyry

Verkkokauppa ja projektit
Head of Verkkokauppa
0405287153 / tuomas@gogolf.fi

Joonas Salonaho

Tapahtumat
Head of Tapahtumat 
050 3835 435 / joonas@gogolf.fi

Antti Vaalas

Opetus 
PGA Pro
050 5667167 / antti@gogolf.fi

Teemu Tyry

Media
Toimittaja

teemu@gogolf.fi

Sari Kettunen

Golfresepti
Controller

+358 40 778 1210 / sari@gogolf.fi

Jarno Juuti

Myynti
Asiakkuuspäällikkö

+358 400 941 744 / jarno@gogolf.fi

Jussi Isotalo

Tapahtuma- ja tuotantokoordinaattori 

0407766660 / jussi.isotalo@gogolf.fi

Pasi Rantamäki

Taloushallinto
CFO
0408421020 / pasi@gogolf.fi

Pääyhteistyökumppanit