Hyppää pääsisältöön

TIETOA MEISTÄ

GOGOLF GROUP ON SUOMEN NOPEIMMIN KASVAVA GOLFTOIMIJA

Mikä on GoGolf

GoGolf on golfareiden perustama yhteisö, jonka ajatus on simppelisti luoda entistä parempia golfpalveluja pelaajille. 
 


Haluamme tarjota parasta mahdollista golfia, oli kyse sitten golfmatkoista, tapahtumista tai peruskesäpäivästä golfkentällä. 

VISIO - Olla Suomen suosituin tapa harrastaa golfia

MISSIO - Tuottaa asiakkaan odotukset ylittäviä golfpalveluja

ARVOT - Pelaajalähtöisyys, innovatiivisuus, rohkeus

Yhteystiedot

Caddiemaster WhatsApp

+358 50 342 9865

Caddiemaster puhelin

02000 4653

Sähköposti
Postiosoite

Yliopistonkatu 5, 8.krs, 00101 Helsinki

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite (OVT): 003723756900

Operaattori: OpusCapita Group Oy - Itella

Välittäjän tunnus: 003710948874

GoGolf konserni

GoGolf-konserni rakentuu näistä yrityksistä. 

Golfresepti tarjoaa parhaat golfmatkat

Golf Sky on taivaallisen hyvä golfvälinekauppa

GoGolf Xperience järjestää unohtumattomia elämyksiä golfkentillä

Kurk Golf on ensimmäinen GoGolf-kenttä, joka toimii koelaboratorionamme

GoGolf Media

GoGolf Media

GoGolf valittiin Suomen parhaaksi Golftoimitukseksi vuonna 2017

GoGolfin mediaperheeseen kuuluu neljästi vuodessa ilmestyvä GoGolf-lehti,

yli 300 tuhatta kävijää vuodessa tavoittava GoGolf.fi

sekä GoGolfin supersuositut sosiaalisen median kanavat. 

Lisäksi tavoitamme lukijamme viikottain uutiskirjeellä, jolla on yhteensä 45 000 tilaajaa

 

Suomen paras tiimi

.

Team GoGolf

Hanni Tyry

Mediamyynti ja kumppanit
CEO
050382 3433 / hanni@gogolf.fi

Sebastian Solomon

Markkinointi
COO
0445719267 / sebu@gogolf.fi

Jussi Miettinen

Media
Päätoimittaja
0404122201 / jussi@gogolf.fi

Anna Lindqvist

Kurk Golf ja Leppävaara Range
0407467637 / anna@gogolf.fi

Nikke Tyry

Media
Toimittaja
045 311 72 75 / nikke@gogolf.fi

Jonna Vaarmala

Verkkokauppa ja Asiakaspalvelu
Verkkokauppavastaava
0440809442 / jonna@gogolf.fi

Paavo Kettunen

Uudet liiketoimintamahdollisuudet
Hallituksen puheenjohtaja

 paavo@gogolf.fi

Aki Reinimäki

Välineet, oma peli
Toimittaja
aki@gogolf.fi

Mika Mäkinen

Kehitysjohtaja 
044 577 4010 / mika.makinen@gogolf.fi

Petteri Patjas

Matka- ja kenttäartikkelit
Toimittaja
0505670646 / petsku@gogolf.fi

Tuomas Tyry

Projektit ja Asiakaspalvelu
Myynnin koordinaattori
0405287153 / tuomas@gogolf.fi

Joonas Salonaho

Myynti ja tapahtumat
Tuottaja 

050 3835 435 / joonas@gogolf.fi

Mikko Leinonen

Myynti ja tapahtumat
Tuottaja

044 0315 566 / mikko@gogolf.fi

Antti Vaalas

Opetus 
PGA Pro

050 5667167 / antti@gogolf.fi

Johanna Vierimaa

Markkinointi
Markkinointiassistentti

0445100029 / johanna@gogolf.fi

Sari Kettunen

Hallinto
Controller

+358 40 778 1210 / sari@gogolf.fi

Pääyhteistyökumppanit